fbpx

معلومات عنا

مجموعة ADONIS الطبية أوكرانيا


تأسست مجموعة شركات ADONIS الطبية في عام 1997 في كييف ومنذ ذلك الحين تشتهر بسمعتها الممتازة. نحن نهتم بصحة النساء والرجال والأطفال لأكثر من 23 عامًا ، ونقدم خدمات في مختلف المجالات الطبية.

925

عامل طبي

66

تخصص طبي

9

مراكز طبية

23

عام من الخبرة

لماذا نحن؟

مرافق الرعاية الصحية المعتمدة

Some text should be here... adds

التوجه على العمل رفيع المستوى

Some text should be here... adds

تقنيات ومواد حديثة وآمنة

Some text should be here... adds

فريق من المتخصصين ذوي الخبرة

Some text should be here... adds

علاج مخصص لاحتياجات كل مريض

Some text should be here... adds

منسقسين طبيين ومترجمين شخصيين

Some text should be here... adds

عن أوكرانيا

ألق نظرة عن قرب على هذا البلد التاريخي الضخم وستجد الكثير لتراه وتجعل رحلتك الطبية عطلة لا تنسى. اصنع تجربة جديدة واكتشف عالمًا جديدًا!

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Україна є популярним туристичним напрямком завдяки позитивній репутації медичних працівників та гідному співвідношенню ціни та якості. Рівень приватного медичного обслуговування в Україні високий і пацієнти з інших країн мають змогу потрапити на лікування в короткий термін. В нашій клініці пацієнта очікують найвищі стандарти якості та найсучасніше обладнання.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Наших медичних мандрівників приваблює не тільки вартість медичних процедур, але й високі стандарти доступних медичних послуг, медичного обладнання, сучасних технологій, а також високоякісні матеріали, що використовуються для медичних процедур.
Ціни в Україні надзвичайно конкурентоспроможні не лише на медичні послуги, але й на проживання, покупки та транспорт.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Медичний туризм стрімко зростає в Україні, особливо в столиці – Києві, де ви маєте змогу відкрити для себе захоплююче місто, повне пам’яток, доповнивши свою медичну подорож незабутніми спогадами.
Зробіть тут свій час цікавим, відкривши для себе мальовничу природу країни та відвідавши найпопулярніші пам’ятки архітектури, деякі з яких внесені до списку ЮНЕСКО. У вас також буде чудова можливість спробувати відомі українські смаколики – борщ та інші традиційні страви.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО УКРАЇНУ

Відкрийте для себе новий світ. Україна – одна з найкрасивіших країн Європи, де можна відвідати цікаві та захоплюючі фестивалі, вечірки та прогулятися незабутніми місцями. Ви також можете відвідати різні музеї, художні галереї, театри та кінотеатри. Одна поїздка в Україну може показати вам, як різні мистецтва, традиції та культури можуть залишатися разом у гармонії. Поєднайте свою медичну подорож із задоволенням та зробіть своє життя яскравішим!