fbpx

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ar

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

VITALITY MEDICAL & RESEARCH CENTER

Нова редакція від «05» травня 2021 р.

 

В Vitality Medical & Research Center ми прагнемо зберегти довіру та впевненість наших пацієнтів у захисті їх персональних даних. Основна мета цієї Політики конфіденційності – пояснити, які види Ваших персональних даних можуть бути зібрані при запиті або подачі заявки на отримання послуг у Vitality Medical & Research Center, як ми їх зберігаємо та яким чином ця інформація буде використовуватися тощо.

Ми хочемо звернути Вашу увагу, що посилання в цій Політиці конфіденційності на такі терміни як “Vitality”, “Банк стовбурових клітин”, «Банк», “ми”, “наш” означає юридичну особу ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Профімед» (код ЄДРПОУ 41618006; місце провадження господарської діяльності: Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 115a) – заклад охорони здоров’я, який надає медичні послуги надає послуги на підставі Ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики видана, згідно Наказу МОЗ України № 1689 від 21.12.2017 р. та Ліцензії на провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.09.2018 р. №1706.

ЯКІ ВИДИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ МОЖУТЬ БУТИ ЗІБРАНІ:

Ми хочемо звернути увагу, що нижче надається перелік персональних даних, необхідних для надання у більшості випадків звернень. Але це не означає, що Вам потрібно обов’язково надати всі визначені нижче дані, оскільки категорії персональних даних, які будуть зібрані саме у Вас, залежать від мети, з якою ми обробляємо Ваші дані.

Якщо Ви хочете знайти більше інформації про послуги, які Ви хочете отримати в Банку стовбурових клітин, Вам не потрібно надсилати всю інформацію, перелічену нижче. Для цього етапу для нашого працівника достатньо отримати від Вас інформацію про Ваше ім’я та контактну інформацію. Після того, як наш співробітник дізнається більше про Ваші побажання, він зможе поінформувати про перелік інформації, необхідної Банку стовбурових клітин у Вашому конкретному випадку для надання медичних послуг із використанням стовбурових клітин.

Найбільш поширені види персональних даних, які обробляються:

 • ім’я та прізвище
 • дата народження
 • громадянство
 • інформація про документ, який посвідчує особу (скан або копія паспорта)
 • інформація про законне перебування на території України. Наприклад, віза (у разі необхідності оформлення візи для в’їзду на територію України) та штампа на в’їзді на територію України. Наш працівник може попросити Вас надати згаданий документ для отримання копії для подальшого його збереження в Банку стовбурових клітин.
 • Ваші медичні дані, надіслані Вами електронною поштою або надані особисто. Зміст (перелік) медичних даних залежить від медичних послуг із використанням стовбурових клітин, які будуть надані у Банку.
 • Ваша контактна інформація, така як телефон, електронна пошта, місце проживання, поштова адреса.
 • економічна інформація та інформація про транзакції (платіжні дані, дані картки тощо) у разі здійснення платежу банківським переказом.
 • інформація про ваш досвід подорожей у певні країни протягом певного періоду часу, спілкування з людиною, інфікованою певною хворобою тощо – у деяких випадках, зокрема, Covid-2019, Банк стовбурових клітин може попросити вас надати вище надану інформацію для гарантування безпечного надання медичних послуг та запобігання широкому поширенню хвороби, що загрожують життю.

 

ЯК МИ ЗБИРАЄМО ТО ОТРИМАЄМО ВАШІ ДАНІ:

Це залежить від способу, яким Вам зручніше надавати персональні дані до Банку стовбурових клітин, зокрема, шляхом:

 • надсилання інформації через комунікаційну систему веб-сайту https://vitality-stemcells.com;
 • надсилання на електрону пошту Банку стовбурових клітин, яка зазначена на нашому веб-сайті;
 • за допомогою телефонного номеру Банку стовбурових клітин, який зазначений на нашому веб-сайті;
 • Ви можете надати інформацію особисто, звернувшись до працівника Бану;
 • через соціальні мережі шляхом надсилання своїх персональних даних на особисту сторінку нашого Банку;
 • за участю третьої сторони за Вашою згодою (зокрема, представництво за довіреністю);
 • з використанням усіх інших можливих способів надсилання Ваших персональних даних працівникам або уповноваженим представникам Банку стовбурових клітин.

ЧОМУ МИ ЗБИРАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Залежно від того, як Ви взаємодієте з нашим веб-сайтом (з якою метою), тобто залежно від запиту чи від послуг, які Ви хочете отримати, ми обробляємо Ваші персональні дані для наступних цілей:

Для задоволення запитів, надання інформації або організацію надання послуг, які Ви надсилаєте або замовлюєте як Замовник послуг (як Пацієнт, Клієнт)

Ми обробляємо лише ті персональні дані, які вкрай необхідні  отримати нам з метою надання Вам відповідної інформації або послуги. Наприклад, у випадку отримання від Вас запиту з метою запису на прийом до лікаря, нам необхідно отримати від Вас такі дані як Ваше ім’я та контактний телефон (оскільки відсутність цієї інформації унеможливлює зв’язок з Вами та, відповідно, здійснення запису до обраного Вами лікаря). Також Ви можете надати нам одразу такі додаткові дані, наприклад, як вид медичної послуги, яку Ви хочете отримати, але заповнення цієї інформації не є обов’язковим для обробки Вашого запиту.

Для маркетингових цілей.

Ця мета включає в себе обробку Ваших даних, головним чином, для:

 • у випадку якщо Ви підпишетесь на нашу розсилку, ми будемо обробляти Ваші особисті дані для управління підпискою, в тому числі для надсилання спеціалізованої інформації про наші послуги різними засобами (наприклад, електронною поштою чи SMS);
 • виконувати дії, спрямовані на рекламу Банку та послуг, які ми надаємо. При участі у будь-якій рекламній акції, Ви дозволяєте нам обробляти особисті дані, якими Ви поділилися з нами залежно від рекламні дії та розкривати їх через різні засоби масової інформації, такі як соціальні мережі або сам веб-сайт (у випадку отримання Вашої згоди на здійснення таких дій). В кожній промо-акції, в якій Ви берете участь, Ви будете мати доступні умови та час, де ми більш детальної надаємо інформацію про обробку Ваших персональних даних з метою отримання Вашої інформованої згоди.

Для аналізу зручності використання нашого веб-сайту та якості наданих послуг

Якщо Ви отримаєте доступ до нашого веб-сайту, ми повідомляємо Вас, що ми можемо використовувати інформацію, отриману від Вас, для аналітичних та статистичних цілей, тобто з метою зрозуміти спосіб взаємодії користувачів з Банком і, таким чином, бути здатним  вдосконалити надання Вам послуг, включно із зручністю використання наших сервісів (як наш веб-сайт).

Крім того, ми періодично можемо проводити опитування якості отриманих послуг з метою отримати інформацію про рівень задоволеності наших клієнтів та користувачів і виявити ті сфери, в яких ми можемо покращити наш сервіс.

ЯК МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Інформація, яку Ви нам надаєте, буде зберігатися на наших захищених серверах. Ми також можемо завантажити дані, зібрані в лікувально-діагностичному центрі, щоб надати запитувану Вами послугу, але ми вживемо всіх необхідних заходів для забезпечення безпечного поводження з Вашими даними та відповідно до цієї Політики конфіденційності.

КОМУ МОЖУТЬ БУТИ ПЕРЕДАНІ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Нижче наведено найчастіші випадки, за яких ми здійснюємо передачу Ваших персональних даних третім особам. Ми хочемо звернути увагу, що майже у всіх випадках ми можемо зробити це лише за Вашою згодою. Водночас, існують певні випадки, які прямо передбачені законодавством, коли ми зобов’язані передавати Ваші дані, не отримуючи попередньої згоди від Вас на здійснення такої передачі даних. Персональні дані, які можуть бути передані передаються виключно в тій кількості, яка необхідна для надання послуг або виконання відповідного рішення.

Зокрема, Ваші персональні дані можуть бути передані до:

 • працівників та представників ТОВ «Фертіліті Солюшенз Ейдженсі» (код ЄДРПОУ: 39444896). ТОВ «Фертіліті Солюшенз Ейдженсі» є партнером Банку і надає Вам такі послуги, як юридичні послуги, координаційні послуги, переклад документів, узгодження та переклад під час Вашого відвідування Банку стовбурових клітин тощо. У разі отримання однієї з цих послуг – Ваші персональні дані можуть бути передані працівникам цієї юридичної особи для надання необхідних послуг.
 • юридичних особів, які здійснюють свою діяльність з використанням торгової марки «Медична група компаній «ADONIS». Vitality надає послуги із співпрацею із вищезазначеною групою медичних компаній, а саме із наступними юридичними особами:
 • Медичний центр ПВНЗ «Інститут загальної практики – сімейної медицини» (код ЄДРПОУ: 34875712);
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Адоніс» (код ЄДРПОУ: 40532571)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Адоніс Плюс» (код ЄДРПОУ: 37847337)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Адоніс» (код ЄДРПОУ: 40532571)
 • ТОВ «Медичний центр «Адоніс» (код ЄДРПОУ: 38013346)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Діагностик» (код ЄДРПОУ: 24590495)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Кіндерленд» (код ЄДРПОУ: 41555668)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Бебіхелс» (код ЄДРПОУ: 41593677)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Мініхелс» (код ЄДРПОУ: 41618502)
 • ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Профімед» (код ЄДРПОУ: 41618006)
 • ТОВ «Адоніс-центр» (код ЄДРПОУ: 43516039)
 • “ТОВ  «Адоніс-лаб» (код ЄДРПОУ 43807137).

Це не означає, що у випадку надання Ваших особистих даних вони будуть автоматично використовуватися усіма цими компаніями. У разі необхідності надання Вам певної послуги в медичному центрі Медичної групи компаній «ADONIS» за Вашою згодою Ваші персональні дані, необхідні для надання такої послуги, можуть бути передані цій компанії.

 • страхової компанії – у разі укладання угоди між пацієнтом та відповідною страховою компанією між Банком та страховою компанією може бути здійснена передача персональних даних пацієнта. Банк може передати персональні дані та інформацію, що становить лікарську таємницю, на запит страхової компанії лише у межах страхового випадку. Банк не надає страховим компаніям персональні дані пацієнта, які виходять за межі страхового випадку (наприклад, якщо послуги були отримані пацієнтом в Банку шляхом самостійного звернення та їх оплати, без участі страхової компанії).
 • державних органів України – лише у випадках, передбачених законом України, Банк може бути зобов’язано надати та розголосити персональні дані пацієнта, наприклад, у випадку винесення ухвали слідчого судді із вимогою до Банку надати визначену інформацію про пацієнта та іншими підставами, передбаченими законом. У такому випадку Банк не зобов’язаний отримувати згоду пацієнта для здійснення передачі даних, оскільки така передача здійснюється відповідно до закону.
 • третій особі – платнику (фізичній або юридичній особі) – у випадку, якщо для отримання пацієнтом медичної допомоги в Банку залучається третя особа – платник, якій пацієнт доручає оплатити отримані в Банку послуги, такій третій особі можуть бути доступні певні персональні дані пацієнта (перелік послуг, що надаються тощо). П Банк може передавати дані пацієнта третій особі-платнику виключно за згодою самого пацієнта.
 • довіреній особі за довіреністю – у разі оформлення пацієнтом довіреності на ім’я третьої особи з метою вчинення визначених дій та отримання визначеної інформації – Банк може здійснювати передачу даних пацієнта такій особі. Банк може передавати дані пацієнта особі за довіреністю виключно за згодою самого пацієнта або якщо це передбачено у тексті самої довіреності.
 • банку – у разі здійснення оплати за медичні послуги шляхом безготівкового переказу, банк може запросити у Банка дані пацієнта або іншу додатку інформацію для здійснення платежу.
 • іншим третім особам – якщо пацієнт виявляє бажання, щоб Банк здійснило передачу персональних даних третім особам, пацієнт надає свою згоду на здійснення такої передачі із конкретизацією таких третіх осіб. Для цього пацієнт повинен звернутись до працівника Банку із відповідною вимогою. Працівник Банку наддасть шаблон згоди на здійснення передачі даних пацієнта.

Ми не будемо передавати Ваші персональні дані іншим організаціям без Вашої попередньої згоди, якщо це не передбачено законом.

ЯК ДОВГО ЗБЕРІГАЮТЬСЯ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Ми не зберігаємо персональні дані пацієнтів довше, ніж це потрібно для виконання мети, для якої вони обробляються, або для дотримання законодавчих вимог.  Оскільки основною метою збору Ваших персональних даних є надання послуг, Банк стовбурових клітин повинно дотримуватися суворих вимог законодавства України та гарантувати оформлення та збереження всіх форм первинної облікової документації, які є обов’язковими для заповнення для надання відповідних послуг пацієнтам. Більша частина персональних даних, які Банк просить Вас надати, необхідна для заповнення цих форм.  Міністерство охорони здоров’я України встановлює форму первинної облікової документації, вимоги щодо їх заповнення та зберігання (включаючи обов’язковий термін зберігання на території закладу охорони здоров’я). Нижче наведений для ознайомлення перелік деяких медичних форм, їх термін зберігання тощо. Зазначений нижче перелік не є вичерпним.

Назва форму первинної облікової документації Нормативно-правовий акт, в якому закріплений термін зберігання форми Обов’язковий термін зберігання форми
Форма первинної облікової документації № 003-6/о «Інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операції та знеболення і на присутність або участь учасників освітнього процесу» Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 003-6/о «Інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операції та знеболення і на присутність або участь учасників освітнього процесу 5 років
Медична карта амбулаторного хворого Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025/о “Медична карта амбулаторного хворого №___”,  затверджена наказом МОЗ України від 14.02.2012  № 110 5 років
Медична карта стаціонарного хворого Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 003/о “Медична карта стаціонарного хворого №____” затверджена наказом МОЗ України від 14.02.2012  No.110 25 років

Після завершення терміну зберігання відповідної медичної документації, який встановлений у законодавстві, Банк знищує відповідні персональні дані.  У випадку звернення з вимогою знищити персональні дані, які зберігаються в Банку до завершення терміну зберігання, яке визначено у законодавстві, Банк повідомляє, що може відмовити у такому достроковому знищенні.

ВАШІ ПРАВА:

У будь-який момент, поки Банк збирає, обробляє та зберігає Ваші особисті дані, Ви маєте такі права:

 • Право доступу – Ви маєте право вимагати дані про перелік інформації, яку ми маємо, як ми її зберігаємо, використовуємо тощо.
 • Право на виправлення – Ви маєте право виправляти неточні або неповні дані, які ми маємо про Вас.
 • Право бути забутим – за певних обставин Ви можете попросити видалити дані, які ми маємо про Вас, з наших записів/бази даних.
 • Право на передачу Ваших даних третім особам – Ви маєте право передавати дані, які ми зберігаємо про Вас, третім особам на Ваш розсуд.
 • Право на заперечення – Ви маєте право заперечувати проти певних видів обробки, таких, наприклад, як прямий маркетинг тощо.

COOKIES POLICY:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити Вам покращений досвід перегляду веб-сторінок нашого сайту. Ми хочемо чітко та точно повідомити Вас про файли cookie, які ми використовуємо, докладно описавши нижче, що таке файли cookie, для чого вони призначені, які типи файлів cookie ми використовуємо, яке їх призначення та як Ви можете встановити або вимкнути їх, якщо забажаєте.

Що таке cookie та для чого воно?

“Cookie” – це невеликий файл, який зберігається на комп’ютері, планшеті, смартфоні чи будь-якому іншому пристрої користувача з інформацією про перегляд. Повний набір “файлів cookie” всіх наших користувачів допомагає нам поліпшити якість нашого веб-сайту, дозволяючи нам контролювати, які сторінки корисні, які ні, а які можна покращити.

Файли cookie необхідні для нормального функціонування Інтернету: вони надають незліченні переваги у наданні інтерактивних послуг, полегшують перегляд та покращують зручність використання нашого веб-сайту.

За жодних обставин файли cookie не можуть пошкодити ваш комп’ютер. Навпаки: той факт, що вони активні, дозволяє нам виявляти та усувати можливі помилки.

Види та призначення файлів cookie

Залежно від того, як довго файли cookie залишаються активованими, є:

 • Сесійні файли cookie: тип файлів cookie, призначених для збору та зберігання даних під час доступу користувача до веб-сайту.
 • Постійні файли cookie: тип файлів cookie, в яких дані все ще зберігаються в терміналі та можуть бути доступні та оброблені залежно від терміну дії веб-сайту.

Залежно від організації, яка ними керує:

 • Власні файли cookie: ті, які надсилаються на Ваш комп’ютер із наших власних комп’ютерів або доменів і з яких ми надаємо послугу, яку ви вимагаєте.
 • Сторонні файли cookie: ті, що надсилаються на Ваш комп’ютер із комп’ютера або домену, яким керує не ми, а наш партнер, з яким ми співпрацюємо (наприклад: ті, що використовуються соціальними мережами або через зовнішній вміст, такий як Google Maps).

Залежно від мети обробки отриманих даних:

 • Технічні файли cookie: ті, що дозволяють користувачеві переглядати веб-сайт, платформу чи програму та використовувати різні варіанти чи послуги, що існують у них, такі як, наприклад, контроль трафіку даних та спілкування, ідентифікація сеансу, доступ до областей обмеженого доступу, здійснення процесу придбання або бронювання медичної допомоги, використання функцій безпеки під час перегляду, зберігання контенту для розповсюдження відеозаписів чи звуку або обміну вмістом через соціальні мережі.
 • Файли cookie для персоналізації: дозволяють користувачеві отримати доступ до веб-сайту з деякими загальними характеристиками, попередньо визначеними відповідно до ряду критеріїв в терміналі користувача, таких як мова, тип браузера, через який користувач отримує доступ до послуги, регіональна конфігурація користувач отримує доступ до послуги тощо. Так само, коли Ви реєструєтесь у нашому захищеному особистому кабінеті, створюються власні файли cookie, які ідентифікують Вас як зареєстрованого користувача та вказують, коли Ви визначили себе. Ці файли cookie використовуються для ідентифікації вашого облікового запису користувача та пов’язаних послуг. Ці файли cookie зберігаються до тих пір, поки Ви не залишите обліковий запис, не зачините браузер або не вимкнете пристрій. У випадку електронної комерції вони дозволяють зберігати інформацію про ваш кошик для покупок.
 • Файли cookie для аналізу: вони дозволяють відстежувати та аналізувати поведінку користувачів веб-сайту. Інформація, зібрана за допомогою цього типу файлів cookie, використовується для вимірювання активності веб-сайтів, програми або платформи та для створення профілів браузера користувачів зазначених сайтів, програм та платформ, з метою впровадження вдосконалень на основі аналізу дані про використання, надані користувачами послуги.
 • Рекламні файли cookie: вони дозволяють найефективнішим чином керувати рекламними просторами, щоб зробити рекламу більш привабливою для користувачів та ціннішою для рекламодавців. Файли cookie зазвичай використовуються для вибору реклами на основі вмісту, який відповідає користувачеві, покращення звітування про ефективність кампанії та уникнення показу оголошень, які користувач уже бачив.
 • Файли cookie для реклами: Вони зберігають інформацію про поведінку користувачів, отриману шляхом постійного спостереження за звичками перегляду користувачами, що дозволяє розробляти конкретний профіль для показу реклами на основі зазначеної поведінки.
 • Файли cookie геолокації: Ці файли cookie використовуються програмами, які намагаються географічно визначити місцезнаходження комп’ютера, смартфона, планшета чи підключеного телевізора, щоб запропонувати Вам більш підходящий вміст та послуги абсолютно анонімно.
 • Файли cookie із зовнішніх соціальних мереж: вони використовуються для того, щоб відвідувачі могли взаємодіяти із вмістом різних соціальних платформ (Facebook, Youtube, Twitter, LinkedIn тощо) і які створюються виключно для користувачів зазначених соціальних мереж. Умови використання цих файлів cookie та зібраної в них інформації регулюються політикою конфіденційності відповідної соціальної платформи.

ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЬ ІЗ НАМИ:

Якщо у Вас є питання щодо Політики конфіденційності та/або щодо порядку обробки, збереження та передачі Ваших персональних даних, Ви можете зв’язатись із нами за контактними даними, наведеними нижче, а саме:

За допомогою електронної пошти: privacy@adonis-o.com.ua

За допомогою телефону: +380442997999

За допомогою поштового зв’язку: ТОВ «ЛДЦ «Профімед», місце реєстрації: м. Київ, вул. Р. Окіпної, 8Б, 02002.